Nejtenčí celokovový smartphone Samsung Galaxy A7 míří na český trh

samsung1Společnost Samsung Electronics Czech and Slovak uvádí na český trh nejvyšší model Galaxy A7 ze série tenkých kovových smartphonů pro milovníky selfie fotografií. Mobilní zařízení Galaxy A7 je s tloušťkou 6,3 mm nejtenčí smartphone vybavený prémiovým hardwarem pro lepší každodenní zážitky. Kombinací výkonného osmijádrového procesoru a sofistikovaného designu navazuje Galaxy A7 na úspěch menších modelů Galaxy A5 a A3.

Dlouhodobě usilujeme o vyvinutí zajímavého mobilního zařízení pro široký okruh milovníků sociálních sítí a vzájemné interakce,“ řekl JK Shin, prezident a vedoucí divize IT & Mobile Communications ve společnosti Samsung Electronics. „Spojením nadčasového kovového designu a ohromného výkonu se z modelu Galaxy A7 stává mimořádný uživatelský zážitek.“ 

Nový rozměr sociální interakce

Nový model Samsung Galaxy A7 je vybaven výkonným čipsetem kombinujícím dva samostatné čtyřjádrové procesory umužnující rychlé a efektivní zpracování uživatelských dat. Operační paměť RAM o velikosti 2 GB poskytuje dostatečný výkon pro uživatelské aplikace a plynulý chod operačního systému. Dlouhou výdrž zajišťuje baterie o kapacitě 2 600 mAh. Pro maximální úsporu energie je k dispozici také režim Ultra Power Saving Mode.

Galaxy A7 rovněž podporuje intuitivní funkce a služby známé u modelů Galaxy A5 a A3, jako je pokročilý 5megapixelový přední fotoaparát s funkcemi pro širokoúhlé a skupinové selfie. Auto Selfie mód umožňuje spustit závěrku fotoaparátu pouze hlasovým příkazem nebo mávnutím ruky.

Veškerý mediální obsah lze uchovat na 16GB interním úložišti (s možností rozšíření až na 64 GB)anebo prostřednictvím rychlého LTE připojení kategorie 4 (150/50 Mbps) sdílet na jakoukoli sociální síť. Citlivé soubory a informace lze také zabezpečit pomocí režimu Private Mode, který poskytuje speciální stupeň ochrany.

samsungDesign a styl

Modely Samsung Galaxy A7, Galaxy A5 a Galaxy A3 jsou navrženy pro uživatele, jež chtějí vyjádřit svůj osobitý styl. Uvedením těchto přístrojů se Samsung zasluhuje o inovativní zpracování nejtenčích smartphonů s kovovým tělem a s příjemným ovládáním a ergonomií v rámci současného mobilního trhu. Ucelená řada Galaxy A dává uživatelům možnost vybrat si přesně podle svých preferencí, stylu a životních potřeb, nejen z hlediska jedinečných vlastností, ale zejména podle velikosti a barevného provedení.

Samsung Galaxy A7 bude dostupný u vybraných prodejců za doporučenou maloobchodní cenu 13 599 Kč s DPH v černé a bílé barvě.

Technické specifikace Samsung Galaxy A7

Sítě

L LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA+ 42/5,76 Mbps

Procesor

LTE: A15 1,8 GHz čtyřjádrový + A7 1,3 GHz čtyřjádrový

Displej

5.5” Full HD Super AMOLED

Operační systém

Android 4.4 (KitKat)

Chipset

A LTE: Exynos 5430 + M7450 (čtyřjádrový A15 1,8 GHz + čtyřjádrový A7 1,3 GHz)

Fotoaparát

Zadní: 13 Mpix AF s LED bleskem

Přední: 5 Mpix

Funkce: Wide Selfie, Rear-cam Selfie, Beauty Face Features

Video

Kodeky: MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, ASF, AVI, FLV, MKV, WEBM

Přehrávání: FHD (1920*1080) @ 30fps

Audio

Kodeky: MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, WMA, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA

Funkce s přidanou hodnotou

Režim maximální úspory energie (Ultra Power Saving Mode), Schémata (Přírodní, Klasické, Sladké a Řemeslo), Soukromý režim (Private Mode), Více oken, Quick Connect

Konektivita

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n

Bluetooth 4.0, USB 2.0, A-GPS+GLONASS, NFC

Snímače

Akcelerometr, Senzor přiblížení, Geomagnetický senzor, RGB, Hallův senzor, Čidlo okolního světla

Paměť

2,0 GB (RAM) + 16 GB

microSD slot (až do 64 GB)

Rozměry

151 x 76,2 x 6,3 mm, 141 g

Baterie

2 600 mAh

Samsung Electronics Co.

Podporujeme

Spolupracujeme

Mediální partneři