Soutěž o lahodnou kávu Tchibo (ukončeno)

tchibo Guatemala smallVšem zúčastněným děkujeme za zaslané odpovědi do 25.4.2012.

Správná odpověď je a) Jednotlivě, tedy každý druh kávy odděleně v závislosti na původu i velikosti zrna, a teprve následně vytváří směsi

Balíček kávy od společnosti Tchibo vyhrává:

V. Hurych,  A. Sudíková, V. Příplatová, L. Smrčková, M. Vítek.

Výhercům gratulujeme:o).

 

Odpovězte správně na soutěžní otázku a vyhrajte pět balíčků pro jedinečný požitek z kvalitní kávy. Každý balíček obsahuje 250 g pražené kávy Tchibo Espreso Sizilianer Art pro přípravu typicky jihoitalského, silného espresa se sametově jemnou pěnou a 250 g pražené kávy Tchibo Exclusive Origins Guatemala Medium silnějšího a působivějšího charakteru s lahodně jemnou chutí.Pro všechny kávy Tchibo je typický oddělený způsob pražení (tzv. blend after roast), kdy se praží každý druh kávy jednotlivě v závislosti na původu i velikosti zrna. Jen tak může každý druh kávy přispět svou nezaměnitelnou chutí a aromatem k šálku voňavé a chuťově vyvážené kávy.

Tchibo praží svou kávu
a) Jednotlivě, tedy každý druh kávy odděleně v závislosti na původu i velikosti zrna, a teprve následně vytváří směsi
b) Dohromady, tedy nejprve vytvoří směsi, které následně praží
c) Oběma způsoby

Svou odpověď na uvedenou otázku posílejte do 25. 04. 2012 na e-mailovou adresu: marketing@parlamentnimagazin.cz. Nezapomeňte uvést své jméno a kontaktní údaje. Ze správných a včas zaslaných odpovědí vylosujeme výherce, jehož jméno zveřejníme na webových stránkách www.parlamentnimagazin.cz a v Parlamentním magazínu č. 5/2012.

Tchibo Espreso Sizilianer Art

Intenzivní espreso sicilského typu je dokonale vyladěnou jihoitalskou směsí nejlepších zrnek kávy Arabica a Robusta,  zušlechtěnou intenzivním odděleným pražením, typickým pro Tchibo. Právě oddělené, pozvolné pražení propůjčuje
této kávě typický sicilský charakter s temně výraznou chutí a kořenitě plnou vůní. Vychutnejte si jej jako silné espreso se sametově jemnou pěnou nebo aromatické latté macchiato, café au lait nebo cappuccino.

Tchibo Exclusive Origins Guatemala Medium

Mimořádně úrodná vulkanická půda ve vysokých polohách Guatemaly společně s vyváženým klimatem přinášejí této odrůdě nezaměnitelný charakter a harmonickou vůni – aroma. Pokud milujete kávu trošku silnějšího a působivějšího charakteru, je Guatemala Medium tou správnou volbou. Vyznačuje se výraznou chutí, ale je přitom pořád ještě lahodně jemná.

Organizátorem soutěže je obchodní společnost Periodical s.r.o., se sídlem Mečislavova 1357/16, Praha 4, PSČ 140 00, IČ: 24667498, zapsaná v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze oddíl C, vložka 164675 (dále jen „Periodical“). Účastníkem soutěže se stává každý čtenář Parlamentního magazínu starší osmnácti let, který akceptuje pravidla soutěže a zašle odpovědi na soutěžní otázku. Z účasti v soutěži jsou vyloučeni zaměstnanci Periodical a společnosti Tchibo (partnera). Vstupem do soutěže se všichni účastníci zavazují dodržovat její pravidla. Periodical si vyhrazuje právo úprav pravidel soutěže včetně práva soutěž kdykoliv zrušit bez náhrady.

Podporujeme

Spolupracujeme

Mediální partneři