Pátek, 7 srpna, 2020
- Reklama-
Domů Pro ženy Láska prochází žaludkem

Nejkrásnějším dárkem z lásky je čas strávený spolu, ale ten můžeme strávit několika způsoby, dobré je, abychom společně strávený čas doprovázeli jídlem, protože jak se od pradávna říká, tak láska prochází žaludkem. Připravte anebo kupte své drahé polovičce oblíbené anebo nějaké speciální jídlo a uvidíte, jak budete spolu spokojení.  

Hlavně, aby to chutnalo  

Vzhledem k tomu, že láska prochází žaludkem, můžete na den zamilovaných darovat své drahé polovičce jídlo. Je jedno, zda ho sami uvaříte anebo ho někde objednáte, důležité je, aby to bylo něco, co má váš protějšek opravdu rád anebo, co by rád ochutnal. Samozřejmě, že mnozí chtějí něco speciálního, což se cení, ovšem musí to být v mezích toho, co vašemu blízkému opravdu chutná, protože když doma připravíte anebo někde objednáte jídlo, na kterém si poté nepochutnáte, tak si tím můžete zkazit krásně načatý večer, což by byla škoda, proto je někdy lepší vsadit na jistotu. 

Chodů jako při královské večeři  

Nebojte se připravit více menu, ke kterému bude i předkrm a dezert. Ovšem nesmíte zapomenout na to, abyste nedávali velké porce. Sice láska prochází žaludkem, ale když se doslova přejíte, tak pak už se vám bude tak akorát chtít spát, takže si ten večer také moc neužijete. Ale na druhou stranu je velmi krásné, když si dopřejete nějaký malý předkrm a pak nějaký malý a nejlépe čokoládový dezert. Velmi krásně vypadá, když se z jídla vytvoří symbol lásky, tedy když například uděláte nějaký čokoládový dezert ve tvaru srdce anebo předkrm bude ve tvaru srdce a podobně.  

Doporučené ingredience 

Jak už bylo výše zmíněno, tak je dobré udělat nebo zakoupit jídlo, které máte nejlépe oba dva rádi. Pokud se rozhodnete připravit jídlo doma, můžete zvolit ingredience, které k lásce patří. Rozhodně byste neměli zapomenout na čokoládu anebo klidně do jídla můžete přidat nějakou potravin, která funguje jako afrodiziakum, což je například celer, ale také petržel anebo dokonce mandle nebo některé mořské plody, zejména ústřice. Pokud se nějaká z těchto potravin hodí do vámi předem připraveného menu, tak se nebojte ji použít. 

Jídlo by se mělo zapít  

Přísloví, že láska prochází žaludkem, se sice pojí hlavně s jídlem, ale při dobré večeři byste neměli zapomenout ani na adekvátní nápoj. Ideální je nějaké dobré víno anebo šampaňské, protože to není příliš silné, většinou se hodí k pokrmům a dokonale je propojí a vy se díky němu trochu uvolníte. Samozřejmě, že pokud je jeden z vás anebo oba dva abstinenti, pak je situace trochu jiná, ale je dobrá připravit nějaký speciální nápoj, například existují různé míchané nápoje, do kterých se nepřidává alkohol.  

Nezapomeňte na vzhled stolu 

Ke krásné večeři patří krásné prostíraní, pokud máte rádi romantiku, tak nezapomeňte na zapálenou svíčku na stole, rozhodně každou ženu potěší, když muž na stůl dá do vázy nějakou pěknou květinu a klidně můžete koupit nějaké ubrousky s láskyplnými motivy. Každopádně si dejte pozor, aby tam symbolů lásky nebylo až příliš, protože pak to může působit trochu kýčovitě.  

Láska prochází žaludkem, a proto na svátek zamilovaných připravte anebo objednejte nějaké dobré jídlo.  

- Komerční sdělení -
- Reklama-

Mohlo by Vás zajímat

Jedete na dovolenou autem? Vyplatí se nechat si jej zkontrolovat v servisu

Mnoho našinců se každoročně vydává na dovolenou po vlastní ose, tedy svým automobilem. Dnes je takovýchto cestovatelů kvůli proběhlé pandemii ještě víc....

Vyhlídkový let balonem

Láká vás velkolepý vyhlídkový let balonem? Proudí ve vašich žilách adrenalin a s ním spojená touha po stále nových zážitcích? V tom případě je let balonem přesně...

Vyhlídkový let vrtulníkem

Hledáte adrenalinový zážitek, při kterém vám bude bušit srdce jako o závod, krev se bude vařit vzrušením a smysly budou napjaté k prasknutí?...

Evropská komise schválila akvizici společnosti AXA společností Uniqa

Evropská komise schválila akvizici společnosti AXA společností Uniqa na Slovensku, v České republice a v Polsku. Nezjistila žádný rozpor se zákonem o...
- Komerční sdělení -