Pátek, 7 srpna, 2020
- Reklama-
Domů Pro muže Letní kino doma

Kdysi bylo promítání v letních kinech běžnou věcí, dnes je t trochu rarita, ale přesto to může být krásné zpestření letních dní. A dnes dokonce lze mít letní kino doma, což přináší spoustu výhod. Chcete si také sednout ven a tam koukat na oblíbený anebo nový film?  

Mít kino doma je výhodou  

V případě, že se rozhodnete mít letní kino doma, přináší vám to spoustu výhod. Jednou z nich je to, že si můžete pustit film, který si sami vyberete a nemusíte se omezovat na výběr někoho cizího, Další věc je, že budete doma, takže budete ve vlastním pohodlí a nemusíte nikam dojíždět a také si můžete pozvat kohokoliv chcete, ať už rodinu anebo přátelé. Díky tomu budete mít příjemné letní dny dle vašich představ. 

Po domácku anebo od firmy?  

Nainstalovat letní kino domů můžete dvěma způsoby. Buďto si poradíte sami, jak se říká po domácku, natáhnete nějaké plátno, projektor a ozvučení, často jsou to klasické bedýnky od počítače anebo od rádia, což bude sice trochu amatérské, ale určitě to půjde. Někteří dokonce jen dají ven nějakou velkou televizi, která dokáže přehrát i filmy z flash disku a berou to jako takové malé letní kino, což funguje, ale jen pro menší skupinku lidí, protože kdyby vás bylo více, tak by všichni neviděli na obraz.  

A tím druhým způsobem je pozvání firmy, která se o všechno postará za vás. Dovezete veškeré potřebné přístroje a dokonce je i nainstaluje a vy to budete mít bez starostí, ovšem o to dražší to bude. Samozřejmě, že ceny se pohybují různě podle toho, jaké funkce si představujete a jak pěkný obraz si přejete. Například jsou projektory, které mají připojení na wi-fi a podobně. Ovšem pravdou je, že když si necháte pozvat firmu, tak je cena natolik vysoká, že se vám vyplatí koupit si lístky do letního kina, než si ho vtvořit sami doma.  

Popcorn, brambůrky a ta správná atmosféra 

K letnímu kinu nesmí chybět popcorn nebo brambůrky a i když si uděláte letní kino doma, tak nesmíte zapomenout na tyto dobroty. A když filmy promítáte na své zahradě, můžete klidně grilovat anebo si připravit něco jiného speciálního. K letnímu kinu bezpochyby patří ta správná atmosféra sledování kina venku. Pravdou je, že když máte kino doma na zahradě a máte zde jen pár lidí, tak to není stejná atmosféra, jako kdybyste byli někde ve veřejném letním kině, ale za to je to mnohem intimnější a přátelštější, protože máte mezi sebou jen známé lidi.  

Když zaprší, máme se kde schovat  

Samozřejmě, že vás v létě může potkat lehký letní deštík, když si promítáte filmy doma na zahradě, tak musíte být připravení i na to, že bude pršet. Je pravdou, že vy můžete rychle letět dovnitř do domu a schování jste během chvilky. Ovšem musíte myslet na to, aby byl chráněný i aparát a veškeré přístroje, které k letnímu kinu potřebujete, protože jsou poměrně drahé.  

Letní kino je perfektní zpestření pro letní večery a vy ho klidně můžete mít i doma.  

- Komerční sdělení -
- Reklama-

Mohlo by Vás zajímat

Jedete na dovolenou autem? Vyplatí se nechat si jej zkontrolovat v servisu

Mnoho našinců se každoročně vydává na dovolenou po vlastní ose, tedy svým automobilem. Dnes je takovýchto cestovatelů kvůli proběhlé pandemii ještě víc....

Vyhlídkový let balonem

Láká vás velkolepý vyhlídkový let balonem? Proudí ve vašich žilách adrenalin a s ním spojená touha po stále nových zážitcích? V tom případě je let balonem přesně...

Vyhlídkový let vrtulníkem

Hledáte adrenalinový zážitek, při kterém vám bude bušit srdce jako o závod, krev se bude vařit vzrušením a smysly budou napjaté k prasknutí?...

Evropská komise schválila akvizici společnosti AXA společností Uniqa

Evropská komise schválila akvizici společnosti AXA společností Uniqa na Slovensku, v České republice a v Polsku. Nezjistila žádný rozpor se zákonem o...
- Komerční sdělení -